Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnék egy ilyen...

Hogyan tudnék egy ilyen projectet kivitelezni? (telefon alkalmazás interneten keresztül kameraképet streamol nekem)

Figyelt kérdés
elkezdtem olvasgatni egyTCP/IP könyvet de 4nap után 70oldalt sikerült feldolgoznom az 1080-ból és úgyérzem,hogy ez egyre nehezebb lessz viszont én meg nem akarok foglalkozni mindenféle hülyeséggel csak ami a projectemhez kell. A telefon Alcatel OT-575 java midletet képes futtatni ez az app a háttérben futna és kameraképet továbbítana a protokoll Real Time Transport Protocoll lenne és az interneten keresztül egyenesen hozzám érkezne be az adat és nem találkozna szerverrel az én gépemen lévő alkalmazás meg feldolgozza dekódolja és megjeleníti a képet. ez így mennyire kivitelezhető? nagyonnagy hülyeség az elképzelésem? javaban hogyan tudnék egy .jar progit írni ami a telefonomnak a hardvereit tudja kezelni? valami segítség jóljönne hogyan kezdjek ehhez neki kösz!
2014. nov. 26. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen kivitelezhető, csak nem neked.
2014. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hozzávalók:

- angol tudás

- Java ismeretek

- Java ME ismeretek


Ha ezekkel meg vagy, akkor lehet guglizni "java me use camera" és "java me networking" kifejezésekre.

2014. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Piert ***** válasza:
Magyartudas se art.
2014. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!