Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az android játékokban a CSV...

Az android játékokban a CSV fájlt hogyan tudom szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Office programmal megnyitottam .

Sőt még kódolást is tudtam választani.

De mindig krix kraxokat írt.



2014. dec. 2. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet akkor nem jó kódolást választottál ki. Látatlanban nehéz bármit mondani. Az is lehet, hogy nem is a megszokott CSV formátum van benne, csak szemét módon így nevezték el a fájlt.
2014. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha lehet ilyen kérésem akkor kérlek nézd meg nekem a Hay Day nevű játékot.

Az a célom hogy kitörlöm a fizetést és saját szerverre akarom a mentéseket.

2014. dec. 2. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahelyett hogy én telepítgessek és kicsomagoljak, sokkal egyszerűbb és gyorsabb, ha te felrakod valahová (pastebin, dropbox, mittudomén) azt a fránya CSV fájlt, neked kéznél van.


Amúgy a CSV-t fájlt nyilván olvassa/írja a játék ha egy kontextusban említed vele, tehát bele kéne nézned a játék kódjába (decompiler segítségével), és kikeresni, hol kezeli a CSV-t. Látni fogod, hogyan kell olvasni, és esetleg hogyan kell írni Java-ból.


A fizetés kikapcsolásához úgyis a kódba kell túrnod, az tuti nem olyan egyszerű, hogy egy CSV egyik celláját átírod.

2014. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm


20 perc és felrakom :)

2014. dec. 3. 00:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felejtős a dolog.
2014. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne az?
2014. dec. 3. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!