Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ Feladat megoldási nehézség...

C++ Feladat megoldási nehézségek (? )

Figyelt kérdés
Lenne egy programozós feladat, amit adott módon kéne megoldani, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan kéne nekikezdeni, aki ért hozzá és lenne kedve segíteni, írjon egy üzit és megadom a feladatot.(Nem kell helyettem megoldani a feladatot, elég ha kapok egy aprócska löketet :D) Előre is köszönöm.

2014. dec. 6. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírod a feladatot?
2014. dec. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagy titok lehet abban a feladatban, hogy nem írod ki ide. Ez így inkább meleg társkereső hirdetésnek tűnik.
2014. dec. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az oldal azért van, hogy itt tedd fel a kérdésed. Nem véletlenül hívunk Kérdezőnek, nem véletlenül "Kérdés" mezőnek hívják azt a dobozkát, ahová azt az egyáltalán nem kérdőmondatot pötyögted. Elmondom, mik az előnyei annak, ha ide írod a kérdésed, és a feladatot:

- nem kell reménytelenül arra várnod, hogy mi majd priviben könyörgünk, hogy "hadd segítsünk" - mert nem fogunk.

- többen is tudnak segíteni neked, egymást kiegészítve.

- mások is el tudják olvasni a kérdést és a válaszokat, így másoknak is segítséget nyújthat ez a topik - az oldalnak is ez lenne a célja.

2014. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez elvezet a valaszhoz:

[link]

2014. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SimkoL ***** válasza:

Én általában így szoktam 'nekikezdeni':

#include....

2014. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!