Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A C#-ban mit jelentenek ezek...

A C#-ban mit jelentenek ezek a kulcsszavak?

Figyelt kérdés

abstract, default, foreach, object, sizeof, unsafe, as,

Ezeknek a kulcsszavaknak a definícióját keresem. Aki tudja, azt kérem, hogy segítsen. Normális válaszokat kérek. Előre is köszönöm.



2014. dec. 7. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hajjaj hisztipisti, ennyire mély sebeket ejtettem a kis lelkeden, hogy közöltem, hogy gyökér vagy? :D

Ugyanmár, biztos mondták már neked ezt korábban is jó sokan!

2014. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nem tudod feldolgozni, hogy valaki megmondta neked, hogy sinter vagy. :D Sajnállak öcskös, szívből. De örülnék, hogy ha nem nekem rinyálnál itt. :D Nincs jobb elfoglaltságod mint gyökérkedni? Még mindig nem emlékszem, hogy valaki kérdezte volna a bunkó fajtádat.
2014. dec. 9. 13:57
 13/14 anonim ***** válasza:
12%
És te megtanultál már egyedül guglizni, vagy anyukádat kéred meg, hogy pötyögje be neked a kulcsszavakat?
2014. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez tényleg ennyire fáj neked, vagy csak rájátszol? :D Google-on nem találtam meg mindet normálisan, ezért kérdeztem meg itt. De ha te megtaláltad percek alatt, akkor akár le is írhattad volna ide gyökérkedés helyett. És máris csináltál volna valami értelmeset, a sok hülyeségen kívül, amit itt összehordtál. De ha te ebben leled örömöd, akkor csináljad öcskös. Anyádék buzonyára büszkék rád hogy ilyen értelmes gyermekük van, mint te. :D
2014. dec. 9. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!