Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha SAP-val szeretnek foglalkoz...

Ha SAP-val szeretnek foglalkozni, hol kezdjem el?

Figyelt kérdés
Milyen programnyelveket célszerű előtte megismerni/megtanulni , mennyire? Ezt is meg lehet tanulni autodidakta módon, vagy célszerű mar a legelejétől képzésekre járni?

2014. dec. 19. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem azzal kezded, hogy sok pénzt akarsz keresni?:D
2014. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jogos. :)

Személyesen is tanácsolták már, hogyha nincs tervem, de van affinitásom az informatikához, akkor SAP és ettől függetlenül is úgy értesültem, hogy nem rossz karrier. Jelenlegi tanulmányaim is az informatika határán vannak, de (sajnos) nem az. affinitásom van hozzá, amennyit eddig programozatm azt hosszabb-rövidebb gondolkodás után mindig értettem ( java, mysql ) de nincs kedvem ( se időm, se állami félévem ) elkezdeni egy bsc infót, hogy "bekerüljek a gépezetbe", viszont jelenleg elég szűk így a rálátásom, ezért kérdeztem. Pontosan azzal a szándékkal, hogy talán egyszer jól fizető állásom legyen. :)

2014. dec. 19. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:

ABAP nyelven irodott az SAP .


Funkcionalis tudast nehez autodidakta modon szerezni ket dolog miatt leginkabb. Ha nincs alkalmad gyakorolni, akkor screenshotok alapjan kell haladni, amik vagy megmutatnak minden lepest vagy nem; illetve tudni kell azt is hogy nincs ket egyforma SAP . ertem en ezt ugy hogy mikor egy ceghez berakjak a sapot akkor ugyan ott van moinden ami standard, de cekenkent valtozo egyeni fejlesztesek, programok folyamatok vannak.

2015. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!