Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehetne azt megcsinálni...

Hogyan lehetne azt megcsinálni, hogyha egy gombra, kattintok egy Java programban, akkor megnyisson egy oldalt?

Figyelt kérdés

Értem én ezalatt, hogy ki van írva, hogy Holiday Jazz


És ha valaki rákattint, akkor bejön ez az oldal. [link]


Így tulajdonképpen keresgélés nélkül lehetne elindítani a lejátszást. Java nyelvről van szó



2014. dec. 20. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
java.awt.Desktop.getDesktop().browse(java.net.URI.create(" [link]
2014. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem megy. Nekem több gomb van ott, és amelyikre rákattint az a rádió jöjjön be. Próbálom de nem megy.
2014. dec. 20. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Készíts egy Map-et, amiben hozzárendeled a rádió neveit az URI-jükhöz. Az eseménykezelő metódusban, meg lekéred a gomb szövegét, és megkeresed a hozzá tartozó URI-t.
2014. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
??? Nem nagyon vagy még benne.
2014. dec. 20. 14:24
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Eddig ez van meg

2014. dec. 20. 14:33
 6/7 A kérdező kommentje:
A Map már megvan sikerült. Az is megvan, hogy egyszerre csak egyre lehessen kattintani. Ezután hogyan tovább. Próbáltam megkeresni, hogy hol kell hozzárendelni az URL-t de nem találtam.
2014. dec. 20. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Az eseménykezelés megvan? Ha nem, akkor nézd meg ezt:

[link]


"Próbáltam megkeresni, hogy hol kell hozzárendelni az URL-t de nem találtam."

Ehhez használjuk a mapet. Amikor létrehozod, akkor feltöltöd:

map.put("Holiday Jazz", [link]

...


Majd az actionPerformed metódusban meghívod a get metódust a gomb nevével, az visszaadja a hozzárendelt URI-t, és használod amit #1 leírt.

2014. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!