Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 1 éve foglalkozom egyetemi...

ASDLKW ADSLKAW kérdése:

1 éve foglalkozom egyetemi oktatás berkein belül programozással (Tehát már nyílván elég jó rálátásom van az OOP-ra). C++ nyelvet szeretném lehetőleg minél jobb szinten művelni. Milyen könyveket ajánlotok, hogy JÓ lehessek?

Figyelt kérdés
Kérem csak tapasztaltak válaszoljanak...

2015. jan. 6. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Oktatni más mint benne dolgozni. Más képességet követel.

Szóval, hogy oktatod, nem azt jelenti, hogy mestere is vagy annak. Csak az oktatási követelményhez kepest vagy kitűnő.

Továbbá, mivel megemlítetted itt ezen a remek oldalon, gondolom te is érzed, hogy nincs meg minden. :)

2015. jan. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy eddig mit sikerült megtanulni? Az "egyetemi oktatás berkein belül" vagy azon kívül is. Milyen nyelven keresztül ismerted meg az OOP-t?


Én minden témához itt keresek könyveket:

[link]

2015. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Robert C. Martin könyveit és a videóit ( [link] ) ajánlanám, kicsit Java-s, de nagyon OOP.


Én a kedvenc (szintén javas sajna, ezért nem írom le) open source projektem kódját és miértjeit szoktam böngészni.

2015. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Robert C Martin tényleg jó, akkor ami speciális c++ az a Stroustrup könyv, az is jó!
2015. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. jan. 9. 12:48
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Stroutstrup alap.
2015. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!