Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnék egy intelligens...

Hogyan tudnék egy intelligens olvasó alkalmazást írni a midletet futtatni tudó telefonomra?

Figyelt kérdés
szóval letltöttem már rengeteg pdf olvasót de mind vagy befagyott vagy nemmüködött ezért hogy olvasni tudjak a telefonomon átkellett konvertálni képbe a pdf-eket ezzel nincs is gond müködik de szeretnék csinálni egy appot ami vagy pdf-et vagy képet tud megjeleníteni és ha lapozok mindig a megadott zoomolásban az adott pozícióra ugrik és ha egy szóra klikkelek akkor google translateból leszedi a magyar-t és kiirja. csak ha képben jeleníti meg nemtudom hogyan mukodne...
2015. jan. 8. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne képbe? Kész öngyilkosság. Végülis csak egy kis fuzzy rendszer kell hozzá.
2015. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jólgondolom hogy ez az hogy mindig csak a megadott oldalt tölti be a program?
2015. jan. 8. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:

> ha egy szóra klikkelek


Az előbb mondtad, hogy képpé konvertáltad előtte. Egy pixelekből álló képen hogy definiálsz egy szót?


Amire te gondolsz az az OCR (Optical character recognition) és az bizony nem egy egyszerű dolog.


[link]

2015. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kérdés részletében utolsó mondat... tudom hogy létezik szövegfelismerő de ha a telefon pdf-et is meg tudna jeleníteni akkor nem lenne rá szükség. és a fájlméret is kevesebb lenne. csak nem tudom hogyan kezdjek neki. te segítenél nekem?
2015. jan. 8. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!