Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft eclipse?

Minecraft eclipse?

Figyelt kérdés
Készítettem egy klienst, minden jó már használható is, a recompile után. Már csak egy kérdésem van, hogy hogyan kell megcsinálni, ha rá kattintok a játékban egy gombra, akkor beadja a facebook oldalunkat?
2015. jan. 15. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig csodálkozom, hogy egyesek komplett klienseket írnak, miközben egy google keresést sem tudnak megcsinálni.
2015. jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1

Írnak? Max. összemásolgatnak. Nyilván ha tudna programozni a kérdező, akkor a kiírt feladat sem lenne probléma számára.

2015. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű!


Készítsz egy klienst saját kútfőből.

Mire elkészül fogod tudni a választ erre a kérdésre is.

2015. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Te tudod mi az, hogy irónia ?
2015. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy készítettem.. Csak átírtam pár dolgot és adtam hozzá egy facebook oldalunk fület, és azt szeretném, hogy aki rákattint arra a gombra, azt bedobja a facebook oldalunkra. Azért nem megy a google keresés, mert nem tudom, hogyan fejezzem ki.
2015. jan. 16. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor minek akarsz klienst írni, ha nem tudsz?

Miért nem jó a gyári?

2015. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Istenem.. Kérdeztem, arra válaszoljatok.. A gyári?.. Azért nem, mert mi a haverommal szeretnénk egy privát klienst..És attól, hogy nem tudok egy kib*szott parancsot, az nem jelenti azt, hogy hozzá sem tudok nyúlni..
2015. jan. 16. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!