Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » DDos "vírus" program?

DDos "vírus" program?

Figyelt kérdés

Lehetséges lenne-e programozni egy olyan programot amelyet egy mappában elterjesztek mindenki gépére,(a gépeknek semmiféle baja nem esne)és amikor én a saját gépemről elindítok egy programot(egy DDos támadást egy adott weboldal vagy IP-cím ellen) akkor az összes "fertőzött gép" elindítja ugyanazt a támadást?

EZ CSAK ELMÉLETI DOLOG, SEMMIFÉLE ILYET NEM TERVEZEK CSAK KÍVÁNCSI VAGYOK RÁ :D



2015. febr. 1. 18:02
 1/8 SoulEater7797 ***** válasza:
Persze.
2015. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet
2015. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már létező dolog. Zombi-gépeknek nevezik az áldozatokat. Keress rá a zeus botnetre ő is egy ilyen.
2015. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt gondoltam, hogy van ilyen, hiszen egyes oldalak megbénításakor több ezer gép is elkell(és nyilván nem fogja egyvalaki beszervezni ezeket). Inkább úgy kérdezem hogy van-e erre már megírt program, vagy programozzak sajátot?(ez még mindig csak elmélet :D )
2015. febr. 1. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ilyen, megírt program, de ahhoz te szerencsére nem férhetsz hozzá olyan könnyen.
2015. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már nem kell! Leültem és megírtam! Kezdődhet a móka! (persze az is elméletben :D )
2015. febr. 1. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bővebben egy ilyen botnet programról:

(Persze csakis elméletben)

Ezeknek a ddos programoknak két nagy csoportja van:

Az egyik egy központi szervert használ az adatok megosztására( pl. Ip cím,port, dosolási metódus: syn flood,ping of death, vagy csomag átfedésen vagy get file alapú). Ezt könnyen meg lehet fogni.

A másik jobb módszer ugyanerre a peer-to-peer kapcsolat ez nehezebben detektálható.


Egyébként meg Elmélet tip: a darkneten lehet bitcoinért vásárolni botnetet ahol tudsz ddosolni is. Akár több tízezer gépről is

2015. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen uccsó! Lehet azt még használni fogom :D (persze csakis elméletben) :D
2015. febr. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!