Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy androidos játék...

Van egy androidos játék amiben át akartam írni a pény értékét de nem találja meg, valahogyan kódolva van, van ötletetek ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Offline játék, az az érték ott van valhol csak csinàltak vele valamit
2015. febr. 6. 16:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Pénz*
2015. febr. 6. 16:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Visszafejteni, majd értelmezni a programkódot.
2015. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
No igen ehhez milyen tudás kell?
2015. febr. 6. 16:28
 4/7 A kérdező kommentje:
C# vagy c++ vagy java vagy más?
2015. febr. 6. 16:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy apk meg egy obb fájlból áll a játék
2015. febr. 6. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg obfuszkálták a kódot így megnehezítve a visszafejtését, de az is lehet csak valamivel kódolták a pénz értékét. Az apk fájl visszafejtésével lehetne okosabbat mondani. A másik fájl meg egy bináris lehet.Pontosabbat csak a játék apk fájljának ismeretében lehetne mondani de akkor is csak úgy ahogy írták: visszafejteni a kódot de ingyen szerintem senki nem vállalná.
2015. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként android java programnyelv de lehet natív c++ bináris is azt meg szerintem max arm assamblyre visszafejtve lehetne értelmezni
2015. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!