Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 30 evesen keso programozast...

30 evesen keso programozast tanulni ugy hogy a cel az hogy idovel ez legyen a munkam is?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem késő, de valószínűleg nehezebb lesz és szakmai gyakorlat nélkül a munka találás sem feltétlenül lesz olyan egyszerű.
2015. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem késő, munkát találni viszont nem fogsz, mert mindenhol elvárnak valamennyi tapasztalatot.
2015. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem késő elkezdeni megtanulni. Munkát találni meg úgy fogsz, ha kitartó vagy, és akarod. Ez az általánosítás eléggé nagy butaság. Minek felkelni reggel, hisz minimum 16 óra múlva úgyis le kell feküdni újra.


Az viszont biztos, hogy nehezebb lesz bekerülnöd valahova, de ha sikerül, utána már van "tapasztalat". De ez egy pályakezdőre is ugyan így vonatkozik.

2015. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Soha nincs késő valamit elkezdeni.

Tény, hogy általában az ember türelmesebb, kitartóbb és kreatívabb tizenévesen, de ez nem szentírás. Csak a legtöbben 30 éves korukra már elveszítik a motivációjukat és a türelmüket.

Ha érzel hozzá kedvet, bátran láss neki.

2015. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem késő, bár nagy hátrány, ha profitorientált vagy már az elején

(magyarul ha csak a pénz miatt akkor 10 évesen is késő, mert az menthetetlen.. persze ez most csak az én véleményem)

2015. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sab válasza:
En 31 evesen kezdtem el programozast tanulni, 9 honappal kesobb gyakornokkent kezdtem el dolgozni 1 cegnel. Fel ev mulva 'fizetos' allast kaptam, azota is itt vagyok. Ez tortent 3 eve. Szoval nem keso. Az mar as kerdes hogy ez nem Mo.-on tortent hanem Irorszagban.
2015. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!