Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelvet...

Milyen programozási nyelvet érdemes megtanulni 3hónap alatt?

Figyelt kérdés
szóval a célom emelt érettségin a 60-70% sajnos nem tudok középre menni mivel előrehozottan megcsináltam és elég szar lett de egyetemre akarok menni. itt van a programok listája: [link] a pascalt és a pythont-t olvastam a legtöbb helyen de melyiket milyen szinten kérik számon emelt érettséginél melyiket érdemes elkezdenem most tanulni? (lehetőleg már a mai naptól) :D
2015. febr. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Python.


> milyen szinten kérik számon

Meg tudj vele oldalni alapvető feladatokat. Vezérlési szerkezetek, változók, tömbök, esetleg kollekciók, fájlkezelés. Lásd korábbi évek emelt infó feladatlapjai és megoldásai.

2015. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben akkor azt fogok. a idle az mit takar amúgy a pythonon belül? vagy ha elkezdem rá fogok jönni úgyis?
2015. febr. 9. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
A Python IDLE az interaktív Python konzol. Értsd: beírsz egy parancsot, kiköpi az eredményt. Tanuláshoz, 1-1 parancs kipróbálásához jó.
2015. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az IDLE egy Python IDE (fejlesztői környezet). Gyakorlatilag egy nagyon egyszerű program ami segít neked a kód megírásában és kipróbálásában. Léteznek sokkal jobb alternatívák, például PyCharm, Spyder, PyDev, IEP, Eric, stb.


Semmi köze nincs az Python interaktív módjához.

2015. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok: akkor bocsánat! :)
2015. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!