Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozást szeretnék tanulni...

Programozást szeretnék tanulni hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Most fejezem majd be a középiskolát szeretnék programozó lenni, programozást tanulni hova menjek tovább? Kedves Programozók, témában jártasok mit ajánlotok?(okj, egyetem, főiskola, melyek a jó sulik?)

Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. febr. 14. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a következőket ajánlom:


1. Használd a keresőt az oldalon, sok számodra hasznos információt leírtunk korábban.


2. Képezd magad szabadidődben, továbbtanulás előtt, alatt, és után is.


3. Továbbtanuláshoz én egyetemet ajánlanék, és mivel egyet ismerek, azt mondom: ELTE-IK.

2015. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó kezdés lenne:

[link]

2015. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom pontatlanul fogalmaztam informatikai szakközépbe járok tehát vannak előismereteim a programozás terén(pascal, c++) de szeretném magam tovább képezni, és ezzel foglalkozni. Köszönöm szépen a válaszokat mennek a zöldek!
2015. febr. 14. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen a C-vel indítanak. Ez egy nehezebb nyelv, viszont elég sok mindent megmutat abból, hogyan működik a számítógép. A C++-t is érdemes továbbfejleszteni, és mivel tanultál Pascalt, az Ada sem lesz problémás; van, ahol azt tanítják. Kell neked egy szkript nyelv is gyakorlásra, valamint, ha érdekel a webes programozás, akkor ami oda tartozik.
2015. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!