Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Android Java, képernyőhöz...

Android Java, képernyőhöz igazodás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos, androidra készítettem egy alap alkalmazást, még pedig számológépet, ilyen saját dizájnnal, de nem is az a lényeg, hanem, hogy hogy tudnám megoldani azt hogy minden eszközön szépen fusson tehát a gombokat megfelelően helyezze el ahova kell ? Tudnátok erre nekem megoldást mondani ? A Gomboknál "ImageButton" -t használok illetve 1 darab TextView, mást nem is. Előre is köszi szépen, aki segít megy a zöld! :)

#képernyő #Android #Java #igazodás #képernyő optimalizáció #screen size
2015. márc. 2. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam:


[link]

2015. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ment a zöld, de sajna nem működik! :( 4 darab home_activity.XML t (azaz layout) hoztam létre ugyanazzal a névvel különböző mappákba tehát "small,medium,large,xlarge" viszont mikor elindítom a fizikai eszközömön Nexus 5 -ön akkor nem jó pedig be is állítottam külön minden layoutot, .JAVA fájlban beállítom a layoutot ezzel,onCreate alatt:

"setContentView(R.layout.home_activity);"

Viszont virtuális eszközön meg jól megy. Mi lehet a gond ? Előre is köszi! Aki segít annak megy a zöld,nagyon fontos lenne!

2015. márc. 2. 22:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi eltévedtem, virtuális eszközön se jó, meg az én fizikai Nexus 5ömön, mi lehet a gond ? Előre is köszi!
2015. márc. 2. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!