Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek nehéz lenne...

Szerintetek nehéz lenne megtanulnom a szoftverfejlesztést/weblapok készítését?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy művészeti suliba jártam és mateket csak 9-10ben tartottunk, azt is lazán. Meg amúgysem vagyok nagy matekos de engem a szoftverfejlesztés, programozás illetve weboldal készítés érdekel..

2015. márc. 12. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
nehéz
2015. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SimkoL ***** válasza:
76%
Ha művészeti suliba jártál és érzéked is van hozzá akkor a webdesign a nyerő. Illik hozzá ismerni a HTML -t és a CSS-t minimum, de ha beleásod magad a PHP, JS és testvérei valamint az adatbázis kezelésbe akkor egy egyszemélyes Weblap készítő stúdió lehetsz. Persze közben illik fejlődni, haladni a korral.
2015. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SimkoL ***** válasza:
76%
... és nem akarlak elszomorítani, de a matek sajnos mindenütt kell - hol jobban, hol kevésbé
2015. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel? Akkor kezdd el. Ez az egyetlen mód, amivel megtudhatod, neked mennyire nehéz.
2015. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi nem tudhatjuk, hogy nehéz-e. Neked kell érezned, hogy van-e hozzá érzéked. Én sosem voltam jó reál tárgyakból, de kb. 9 évesen elkezdtem kisebb programokat írni, aztán fokozatosan feljebb lépkedtem, versenyeket nyertem, stb.
2015. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2015. márc. 14. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!