Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám megoldani ezt a...

Hogyan tudnám megoldani ezt a gyerekeknek való "programozási" feladatot?

Figyelt kérdés

Nem kell benne igazán programozni, inkább csak játék, ami felkészíti a gyerekeket a komolyabb dolgokra. Viszont ennél megakadtam, és sehogy sem tudok tovább menni. Valaki segítene, hogy melyik szövegbuborékot hova rakjam, hogy sikerüljön megcsinálnom?


[link]


2015. márc. 25. 16:00
1 2
 1/16 Tengor ***** válasza:
Mi a feladat?
2015. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltem. Ennél többet én sem tudok. Ha regisztrálsz, ha nem, annyit fogsz csak tudni, amit ott látsz a képen. Bal oldalt a kép alatt amúgy van egy kis leírás angolul. A lényeg, hogy te most egy 8 éves gyerek feladatát kaptad meg (ami mellesleg irreálisan nehéz), és meg kéne oldanod abból az infóból, amit a leírásban találsz.
2015. márc. 25. 16:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Javaslom az egyes tanfolyam egyes szintjéről kezdeni.

[link]

2015. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Vagy egy bugos kaki, vagy nagyon sok infót kihagytak a leírásból.

[link]


Csak akkor sikerül, ha ilyen szerkezetben írom, és ha fordulásra végződik, meg feleslegesen van ott a make honey is, bár azt nem kérte.

2015. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja, ez bugos kaki. Utoljára nem is fut bele a left turnbe, mégis ha nincs ott akkor nem sikerül :D
2015. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezen kívül a "nectar > 0" is baja van, mert az neki nem jó.
2015. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem bug-os, hanem szerintük minden elágazásnak mindkét részén kell lennie utasításnak. Amúgy, ha lenne nop (no operation) utasítás ezt tényleg meg lehet követelni. Őszintén elég fura, hogy ezt változó vagy rekurzió nélkül csináljam meg. Nem biztos, hogy jó ez tanításra.
2015. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez komolyan kifog rajtatok? :D
2015. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én a legelejéről kezdtem, mégis elakadtam ennél. Szerintem 7-8 éves gyerekeknek ez irreálisan nehéz feladat. Mármint nem is a feladat, hanem az, hogy rájöjjön mit is kéne csinálni. Persze aki már alsóban ilyenekkel játszik, abból biztos jó programozó lesz ha felnő.
2015. márc. 25. 20:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem fog ki, hanem szimplán szar és csak az ésszerűtlen megoldás felel meg neki.
2015. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!