Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Úgy döntöttem nekiállok...

Úgy döntöttem nekiállok csinálni egy jó verekedős játékot. Van két jó történetem is hozzá. Melyiket válasszam a játék storyjának? (A játékban lenne külön story mod is)

Figyelt kérdés

1. story:

Jo(az egyik karakter a játékban)elmegy egy barlangba, és talál egy ún. Shino-Shou követ, ami lehetővé teszi, hogy Jo átváltozzon démon szamurájjá, és legyőzze gonosz testvérét, Kait.


2. story:

Joung-Wang, a nagy kardforgató gyerekkorában megtalálta a démoni kardot, amitől bármikor átváltozhat démonná.Apja, Wein-Wang is kezébe vette már ezt a kardot, és ő is képes átváltozni démonná, de a démoni kard egy hatalmas gonosz kezébe került.


Na, most szerintetek melyik storyt válasszam?Esetleg a story módban legyen külön Jo és Joung-Wang story?(Természetesen vs módban a felsoroltak közül minden szereplő benne lesz még több is, és a játék természetesen 3D-s lesz)


2010. febr. 17. 21:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hát a Jaffás történetben annyira nem vagyok jártas, de megoldható ha az interneten utánanézek miről van szó.
2010. febr. 20. 10:49
 12/17 A kérdező kommentje:
na jó, a játék az első story szerint lesz, mivel a Jaffás történetet nem vágom.
2010. febr. 20. 12:46
 13/17 anonim válasza:
lehet jaffa szörpös?:D
2010. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Belekezdtem készíteni a játékot, eddig jól haladok!
2010. szept. 1. 15:54
 15/17 anonim válasza:

Sok sikert az elkészítéshez!

Amúgy grat, mert nem minden ember kezd bele egy gépes játékba, szóval gratula!

Nem vagyok egy nagy gamer, de ha lehet akkor majd küldj egy linket, csak hogy meg nézzem milyen vagy a szakmában :-) Köszi, és sok sikert! :-D

2013. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ja bocs, most látom, hogy 2010-es a kérdés..... :-D

Na mindegy azért küldj már egy linket, köszi...

2013. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Rocky_Max 2 válasza:

JA igen :D Most hogy vagy vele?

Mivel készited mond meg pls?

2014. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!