Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki aki ért ehhez meg...

Valaki aki ért ehhez meg tudná magyarázni nekem az Unreal Engine miben létét?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult amire kíváncsi vagyok. Nos azt szeretném tudni hogy pontosan hogy is mutatkozik meg egy játékba az Unreal Engine. Mikor ilyen játékokkal játtszok (Dishonored, Batman Arkham City, Spec Ops: The Line) érzékelhető valami közös bennük. Nyilván hogy ugyan az a motor fut alattuk. De még is hogy lehetne leírni azt(azokat) az entitásokat, amiket az Unreal Engine ad hozzá egy játékhoz, vagy konkrétan mik azok? Tudom elég zagyva, de hátha valaki megérti mire vagyok kíváncsi.
2015. ápr. 5. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne a grafikus programozásban és az Unreal Engine szerkesztőjével sem babráltam, de az biztos, hogy maga a motor egy meghatározott környezetet biztosít. Függhet tőle az is, hogy milyen grafikai effektek használhatók, milyen fizikai vagy animációs lehetőségek vannak stb. Az Unreal Engine 3-mal igen sok játék készült az elmúlt 8 évben és sok esetben valóban megfogható valami közös bennük. Lényegében elmondható, hogy mai szemmel barátságos gépigényű, mégis látványos játékok készültek ezzel a motorral. Most már itt az Unreal 4, nem tudom, hogy erre épülő játékok vannak-e már piacon.

Itt egy video példának az UE4 motor eszközkészletének bemutatójáról:

https://www.youtube.com/watch?v=FcxA_xYnHZ8

2015. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Uuu az nagyon bonyolult igy elmagyarázni már én 1 éve foglalkozok Unreal Enginel van egypár játékom de még mindig vannak benne olyan funkciók amit nem tudom mit csinál
2015. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!