Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » El tudná magyarázni nekem ezt?

El tudná magyarázni nekem ezt?

Figyelt kérdés

van egy freefall tournament nevezetű játék:

2 helyen lehet játszani vele az eredeti weboldalon [link] és a kongregateon [link]

Mind a két helyen ugyanazokra szerverekre lehet bejelentezni, DE teljesen más a fizetőeszköz ráadásul ha a kongregaton elérsz valamit az nem jelenik meg a másik weboldalon ha belépsz. De a játékosok ugyanazon a szerveren játszanak mind2 weboldalról.


Ez most azt jelenti, hogy ha hozzáértő lennék én is csinálhatnék olyan weboldalt ehhez a játékhoz amiben a fizetős cuccokat úgy osztogathatnám a játékosoknak mintha az enyém lenne és ugyanarra a szerverre mehetnének be mint az eredeti?


2015. ápr. 24. 15:50
 1/10 A kérdező kommentje:
mert mondjuk a kongregaton ugyanazokért a dolgokért ingyen is hozzá lehet jutni
2015. ápr. 24. 15:52
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és a kongregate google chrommal nem kompatibilis ha esetleg meg akarná nézni valaki
2015. ápr. 24. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
A kongregate elég nagy játékközpont és jó reklám illetve továbbító felület. Nagyon sok regisztrálós játékra be tudsz kongregate account-tal lépni. Ez azért van, mert ezek szerződést kötöttek egymással és ahhoz képest, hogy milyen felületen játszol, más a fizetési eszköz (kongregate pénz, vagy játékbeli). A háttérben megvan a részesedési aránya mindkét félnek.
2015. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hmm értem... tudom nem a témába vágó de ebbe a játékban van olyan hogy gift box(cookie jar a játékban a neve) ha megveszed kred-ért akkor kisorsol egy nyereményt. kb: 10% az esélye hogy valami jót dob.


Szerintem ez a sorsolás gépemen megy végbe, nem? Megtudnád azt csinálni, vagy egyáltalán meg lehet, hogy át lehessen a memóriában írni, hogy milyen cuccot dobjon?

2015. ápr. 24. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezeket szerveren szokták kisorsolni, te csak az eredményt látod, meg maximum vizuálisan egy ál véletlen generátort, vagy pörgentyűt.
2015. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ááááá, kár érte, mondjuk egyszer nekem sikerült egy ilyen hacket csinálnom epic war saga-hoz, de mondjuk az gagyi játék :D átírtam a nyereményeket meccs végén, azt hittem itt is működik :D
2015. ápr. 24. 19:41
 7/10 A kérdező kommentje:
android játékoknál is szerveren csinálják, hmm csak belegondoltam
2015. ápr. 24. 19:42
 8/10 A kérdező kommentje:
de lehet, hogy androidon nem, ugye? mondjuk a smash champs ban is van ilyen gift box androidos multis játék
2015. ápr. 24. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan androidos játékok, ahol csak a shop-ért kell online-nak lenned, aztán minden offline. Olyanoknál lehet szórakozni hátha megtalálod a mentés fájlokat és binárisan ügyködni vele, de általában olyan egyszerűek, hogy nem éri meg a fáradozást, meg ezek ugye nem is multisok, hogy számítana, ha sikerülne csalni.
2015. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy kártyás játékon sikerült rést találnom. Buták voltak és nem ellenőrizték szerveren, hogy valid-e az a pakli variáció, amit én küldtem föl a gépről és így "véletlen" az összes kártya evolúciósan fejlettebb lett, amiért amúgy komoly összegeket kértek volna, vagy sok játékidőt.
2015. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!