Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Erdekel programozas,2 ev...

Erdekel programozas,2 ev alatt milyen szintre tudom magam fejleszteni szerintetek?

Figyelt kérdés
(Majd)nem a nullarol indulok, tudom mi az a programozas jo par dolognak mar utana olvastam. De konkretan az erdekelne, hogy 2 ev alatt havi 200 ora (napi 6-7 ora a het minden napjan) szorgalmas tanulassal es gyakorlassal milyen szintre tudnam magam fejleszteni? Nyilvan sok minden tol fugg a dolog de valahogy lojjetek be egy szintet :D koszi elore is a valaszokat!

2015. ápr. 29. 01:30
 1/6 Szőrös Béka ***** válasza:

Mégis milyen programozásra gondolsz?

Mert pl egy cnc programozáshoz igen kevés lenne az a 2 év is a feltételeiddel...

2015. ápr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól beszélsz angolul, akkor egy általad választott területtel ennyi idő alatt viszonylag jól meg lehet ismerkedni. Segítene, ha kicsit bővebben kifejtenéd, hogy mit szeretnél tanulni.
2015. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem az ilyen kérdéseket. Ha érdekel, kezdd el. Tökmindegy milyen "szintet lövünk be", nem számít semmit.


A tanulási tempója amúgy is mindenkinek más.

2015. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs számítógép programozás.
2015. ápr. 29. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Sejtettük, hogy nem DNS programozásról van szó. Kicsit pontosabban, ha lehetne.
2015. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napi 6-7 órával, 2 év alatt egy junior szintet el lehet érni. Megfelelően megtervezett tanulással kicsit jobbat is. De nem hiszem, hogy egyedül ezt 1-2 hétnél tovább tudnád tartani.
2015. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!