Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelveken...

Milyen programozási nyelveken lehet így bűvészkedni?

Figyelt kérdés
Milyen program nyelven lehet például azt megoldani, hogy itt ( [link] ) a szavak begépelődjenek ? Egy csoporttársam megmutatta, hogy írt egy ilyen scriptet, de és én is meg szeretném tanulni hogy hogy lehet ilyesmit csinálni, mert a script nyelvekben nem vagyok otthon... De azt sem tudom merre induljak.

2015. máj. 4. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:

You are better than 88.69% of all users (position 70 of 619 - last 24 hours)

Jeeee


Amúgy akármelyik nyelvben, amiben van inputkezelés.

2015. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkönnyebb, ha GreaseMonkey/TamperMonkey userscriptet (JavaScript) írsz rá.
2015. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmilyen plugin vagy kiegészítő, elég ha megnyitod a böngésző konzolját.
2015. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Java, Qt, C#, Python stb
2015. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de igazából bármelyik amelyeknél van input
2015. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, és nem tudtok valami tutorialt ilyen irányba?
2015. máj. 4. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Tutorial nem hiszem, hogy van hozzá, de tudom, hogy mit kell tenni:


1) Egy hatalmas szóhalmazból legenerálsz mondjuk 200 véletlenszerű szót (mivel úgy gondoljuk, hogy úgy sem lesz olyan ember, aki 200 szó / perc tudnak írni).


Az első 10 szót kiírjuk egy címkére vagy panelre. Egy TextField-ben történik a beírás, ahol kezeljük a billentyűzet eventeket:


--> Ha a betű amit lenyomtál n-edjére nem az n karakter a megfelelő listán, akkor azt a szót pirosra festjük, és növeled a helytelen szavakat számláló változót.

--> Ha spacet nyomsz, akkor tovább lépsz a következő szóra, növeled a szavakat számláló változót.



....

Közben elindítsz egy Timert, aminek a számlálóját kirakod a gui-ra. Ha letelik az 1 perc, akkor kiírod a statisztikákat.

...

Egy nem olyan nehéz, egy kicsit kell gondolkozni.

2015. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. -> nem ez volt a kérdés
2015. máj. 5. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:

#8:

Nem, erről nincs tutorial. Mindenféle hülyeségekről nem készítenek tutorialt. Tervezd meg te a programot...

2015. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!