Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki t'udna programozni...

Valaki t'udna programozni tanuláshoz forrást ajánlani (Pascal, Delphi)?

Figyelt kérdés

Magyar, német, angol nyelvű oldalakat keresnék (ebben a prioritási sorrendben), ahol kevésbé intelligens embereknek magyarázzák el a programozás logikáját a fenti nyelveken. Sok példával, jó ütemezéssel.


Eddig a [link] oldalról tanultam, ami nagyon ideális volt, de egy bizonyos szinten túl már nem használható. Az ilyen stílusú oldalak, mint ez [link] egy kicsit túl tömörek már nekem. Esetleg videócsatorna is jöhet a fenti nyelveken.


Fizetni nem szeretnék.


Előre is köszönöm.



2015. máj. 8. 19:29
 1/2 ejbenjaro ***** válasza:
Látogass meg egy a lakóhelyedhez közeli könyvtárat és vegyél ki a témában könyveket, amikből tanulhatsz. Esetleg nézd meg A prog.hu cikkeit itt: [link] Vagy keresgélj a különböző videómegosztókon a témában tutorialokat.
2015. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SimkoL ***** válasza:

Az említett oldalon van Delphi [link] anyag is, nem is rossz feladatokkal, megoldásokkal.

'Bizonyos szinten túl' már fel kell találnod magad és azt nem lehet videókból megtanulni.

Minden programomat Delphi-ben írtam [link] szórakozásból, ha tanítani nem is, de segíteni tudok ha megakadsz.

2015. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!