Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni programozni?

Figyelt kérdés
C-ét illetve C++-t szeretnék megtanulni. Ha vannak tutorialok, akkor kérlek olyat írjatok ide ami nagyon nagyon részletesen elmagyarázza, hogy mit csinálunk miért és hogyan. Vagy esetleg vannak olyan iskolák ahol csak ezt önmagában tanítják?
2015. jún. 5. 12:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az alapokhoz vegyél valami C oktatókönyvet, az majd leír mindent, hogy el tudj indulni, onnantól remélhetőleg már rendelkezel azzal az érzékkel, hogy megérts egy kódot és utána már csak függvényeket kelljen keresned neten meg algoritmusokat.
2015. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

[link]

Próbáld ki ezt! Én mondjuk nem innen tanultam (hanem egyetemen), de a matekos videóik jók, szóval őket ajánlom.

2015. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

koszi :) majd megnezem

egyetem ki van csukva :) egyreszt 16 eves vagyok csak ez engem nagyon erdekel mert csinalok valamit amihez eppen nagyon kell meg azt hallottam hogy rengeteg mindent meg lehet csinalni

pl mondjuk az egesz jo ha valamit meg akarok csinalni csak nem ismerek vagy nem talalok hozza programot es nehany nap alatt osszedobok egyet magamnak

visual basicrol velemeny? azzal mar probalkoztam egyszer a bongeszo keszitessel de rajottem hogy gyakorlatilag az internet explorernek adtunk uj grafikus feluletet

2015. jún. 5. 17:51
 14/21 A kérdező kommentje:
ja és a C#-al mit lehet elérni?
2015. jún. 5. 18:00
 15/21 anonim ***** válasza:

Ebből tanultam a C-t:

[link]

C++:

[link]

[link]

[link]

Minden a C++-ról:

[link]

2015. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

C#: Ha Windowst használsz, akkor szinte bármit készíthetsz vele, ha értesz hozzá. Ha Linuxot, akkor jóval kevésbé használható, ekkor inkább a Javát javaslom.

Mindkettő könnyebb, mint a C vagy a C++.

2015. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondolsz, hogy a C# és a Java könnyebb, mint a C és a C++?
2015. jún. 5. 19:00
 18/21 A kérdező kommentje:
12-es pedig köszi ez már kicsit jobb, de ez az elején, hogy mi ez ne foglalkozzunk vele csak van és kész magyarul sz*rjunk bele az nem teljesen az én műfajom. (Legalábbis nem ebben a témában.)
2015. jún. 5. 19:01
 19/21 A kérdező kommentje:
Amúgy ha esetleg tudtok olyan iskolákat ahol ezt tanítják (középiskolát), akkor tudnátok linkelni a honlapját?
2015. jún. 5. 19:28
 20/21 anonim ***** válasza:
A legtöbb magyar videóban lévő kódnak 75% -a csak a konzolra kiírás :D Olvass el egy kezdőknek szóló könyvet és az abban lévő feladatokat old meg.
2015. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!