Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 26 évesen szerintetek késő...

26 évesen szerintetek késő már elkezdeni egyetemet? Programtervező-informatikusra gondoltam, de mire elvégezném, már majdnem 30 éves lennék! Hogyan néznének rám 30 éves pályakezdőre a munkáltatók?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne már késő? Az egyetem nem csak a 18 éveseké. Pl. nyugaton ezt tudják is, csak hazánkban tesznek fel állandóan ilyen ostoba kérdéseket. Nem egy olyan szaktársam volt egyetemen, aki 40 év feletti volt. Jelenleg okj-ra járok, ahol 60 éves osztálytársaim is vannak. A munkáltatók örülnek, ha valaki képzi magát. 29 évesen az ember pedig főleg nem öreg. Mi az hogy hogy néznének a munkáltatók?! Eddig mást csináltál, de 26 évesen beiratkoztál progra és kész. Az számít, hogy mennyire értessz a szakmához és beszélsz-e angolul. Rengeteg informatikus hallgatót ismerek. Közülük nem egy 30 közeli vagy feletti. Mivel újrajelentkeztek, nem volt diplomájuk vagy mást tanultak. Amelyik akart, az már elhelyezkedett a suli befejezése előtt is.
2015. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem még épp időben vagy. 30 éves korra azért illene már az első BSC-t megszerezni.
2015. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen sok a 30-as, sőt 40 körüli is megfordul. Estire járnak főképp.
2015. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy "pályakezdő", az inkább a tapasztalatra vonatkozik. Mindegy, hogy diplomával van anélkül, úgyis a gyakorlatot kérdezik. A diploma csak egy plusz pont mellé. Sőt, 30 évesen jobban elhiszik, hogy van 6-8 éves gyakorlatod, mint 22 évesen.
2015. jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most 23 évesen jelentkeztem proramtervező-informatikusra, mert előtte egy okj-t csináltam, ami sajnos semmit sem ért. De ott is volt aki 30 éves volt, és azon nevetett egyet, hogy az osztályfőnök fiatalabb, mint ő. De senkit sem érdekelt, hogy hány éves, én kifejezetten örültem, hogy egy érettebb osztálytársam van. Tanulni sosem késő!
2015. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Egyáltalán nem késő! A Szabó Erika (az ex-Barátok Köztös) az 31 éves és most diplomázott a Színház-és Filmművészeti Egyetemen, Ő sincs még lekésve. Vágj bele, sok szerencsét!

14/F

2015. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!