Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Haas EC-400 horizontális...

Asdful kérdése:

Haas EC-400 horizontális marógép gyári vezérlőjének szimulátorára lenne szükségem, lehetőleg magyar nyelvűre, de angol is megfelelne. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 18:22
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
Én épp most töltöttem le egy Predator Virtual CNC nevű programot és megnéztem a gép-adatbázisát és benne van ez az említett gép. A programot még nem tudtam használni.
2015. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rá lesek, hátha sikerrel járok. Az igazság, hogy most álltam munkába, és egy ilyen gép is van benn, be kéne gyakorolni mert senki nem tudja használni, de cseppet idegen ez a horizontális elhelyezés, meg a vezérlő egyszerre. Köszönöm mégegyszer. :)
2015. júl. 7. 17:37
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:

Találtam egy jobb programot, amin a gép kezelőszerve is látszik. Ugyanaz minden mint a valóságban.

[link]

Az elérhetőséget meg majd passzolom PM-ben.

2015. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!