Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nagyon szeretek programozni...

Nagyon szeretek programozni es affinitast is erzek hozza az egyetemen tobbeket en korepetalok programozas targyakbol. Lassan vegzek az egyetemen 23 eves vagyok nem vagyok elkesve ha programozassal szeretnek foallasban is foglalkozni?

Figyelt kérdés
abszolut nem vagyok profi egyszeruen jobban erdekelt mint a tobbieket es megtanultam ( c es java korepet tartok) de egyaltalan nem erzem ugy hogy szakmailag erett lennek egy programozo allasra. Sokakat ismerek akik mar fiatalabban is a szakmaba csaptak Es sokra vittek en meg itt gagyiskodok ilyen sulis dolgokkal...
2015. júl. 27. 23:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg valami intenziv tanfolyam lenne a megoldas vagy maradjak a konyvek/google nel?
2015. júl. 27. 23:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tanfolyam kell, hanem egy rendes projekt, amit az elejétől a végéig meg is csinálsz, azzal lehet a legtöbbet tanulni. Engem a játékok érdekeltek, úgyhogy ilyen példákat írok, valaki majd biztosan mond valami okosabbat. Kezdésnek pong, ai val, meg local multival, aztán pac man(itt írhatsz pálya generátort, meg egyszerűbb útvonalkeresőt is), aztán mario. Ha ügyes vagy 1-2 hónap alatt a végére érsz, és többet megtanulsz belőlük, mint az előző 3 évben(persze fontosak az alapok, amiket a suliban tanulsz, de gyakorlat nélkül nem sokra mész velük).
2015. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy céghez gyakornoknak. Nemcsak tapasztalatod és pénzed lesz (még ha nem is sok), hanem lesz mit írni az önéletrajzba, és lesz miről mesélni állásinterjún.
2015. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!