Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pályakezdő JAVA fejlesztőként...

Pályakezdő JAVA fejlesztőként találhatok munkát?

Figyelt kérdés

Főállású JAVA fejlesztői állást keresek, de mindenhonnan azzal utasítanak el, hogy nincs elegendő tapasztalatom.

Ebben csak annyi a hiba, hogy így elég nehéz megszerezni a szükséges tapasztalatot.

Az egyik kérdésem az lenne, hogy hová érdemes kezdőként jelentkezni (ahol esetleg nincs is meghirdetve az állás, de lehet, hogy felvennének)?

A másik az lenne, hogy tud- e valaki konkrét állást ajánlani?

Akár főállás, akár projekt alapon.

Nem akarok vagyonokat keresni azonnal, de tapasztalatot szerezni annál inkább.

Tudom, hogy kevés az esélye, hogy itt találjak valamit, de egy próbát megér a dolog.



2015. szept. 18. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Talán ne a multiknál próbálkozz elsősorban, hanem fogadd el a fejvadászok által felajánlott kis cégeket is.


Ehhez csak annyit kell tenned, hogy aktiválod magad egy álláskereső oldalon, mint pl profession.


Interjún ne fecsegj, csak a kérdésre válaszolj.


Kis EU projektes cégek nem fogják degeszre tömni a bankszámládat - (ugyanis azt a részt a projektmenedzserek fogják lenyúlni), de 1-2 évre ugródeszkaként jók ezek a cégek, az első tapasztalatszerzéshez. Utána már felvesznek a multik is, mint az én esetemben.

2015. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dobj egy CV-t, utánakérdezek, van-e junior felvétel nálunk...

Bp., 09:00-18:00

2015. szept. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk keresnek junior JAVA-sokat, dobj egy CV-t, megkérdezem a dolgot. Budapest 09:00-17:30 (ez valamennyire eltérhet azért). Elég sokat lehet tanulni, én is pár hónapja kezdtem.
2015. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!