Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++-hoz értők illetve ráérők!...

C++-hoz értők illetve ráérők! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Programoznom kell, meghatározott időre, de nem teljesen tiszta a kép. 9.-es vagyok, tehát nyilván nem kell nagy tudás a jártasaknak, csak el kellene magyarázni. Aki segítene az légyszíves írjon privátot, vagy kommenteljen ide, és küldök képet meg minden infot. Köszönöm!

2015. okt. 8. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az oldal lényege az, hogy publikusan kérdez az ember, amire érkező válaszokból bárki tanulhat. Írd le az infót, linket a képhez.
2015. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok. Tehát a Geany-val kéne írni a programot, és a MinGW-t használni fordítóként. Fel is telepítettem mind a kettőt, viszont nem tudom, hogy mit kell beállítani, hogy MinGW-nél. Vagy hogy honnan látom, hogy már c++-ban csinálom. Ez az első lépés, bocsánat ha hülyeséget írtam, kezdő vagyok.
2015. okt. 8. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a geany alapból megtalálja e a MinGW-t, de ha nem akkor ott vannak a MinGW bin mappájában a fordító (g++), a linker (ld), és a debugger (gdb) is, ezek elérési útvonalait kell valószínűleg beállítani. Ha viszont megtalálja, nincs semmi dolgod, írj egy hello world programot, és próbáld lefordítani, nézd meg hogy megy e.
2015. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!