Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha egy program (system error)...

Ha egy program (system error) -2650 ír ki mit akar?

Figyelt kérdés

Aztán meg ez a hiba jön be már rá kerestem de nem tom mit tehetek ellene.

Google fordító:

Tünetei Runtime Error 400


"Hiba 400" felirat jelenik meg, és összeomlik az aktív program ablaka.

A PC gyakran összeomlik Error 400 futtatása esetén ugyanaz a program.

"A forma már látható; nem mutatják modális "felirat jelenik meg.

"Vidám használni a Show módszer egy űrlap megjelenítéséhez a modális, amely már látható." Üzenet jelenik meg.

A Windows alatt fut lomhán és lassan reagál egér vagy billentyűzet.

Számítógépeden "lefagy" néhány másodpercre.


Ezek a 400 hibaüzenetek jelenhetnek A program telepítése során, míg a Microsoft Corporation kapcsolatos szoftver (pl. Windows operációs rendszer) fut, közben a Windows indítása vagy leállítása, vagy akár a telepítés során a Windows operációs rendszert. Nyomon követése, hogy mikor és hol van a 400 hiba történik egy kritikus darab információ háríthatja el a hibákat.

Okai Runtime Error 400


Korrupt letöltés vagy hiányos telepített Windows operációs rendszer szoftver.

Korrupció a Windows rendszerleíró egy friss Windows operációs rendszer kapcsolódó szoftver változás (telepített vagy eltávolított).

Vírus vagy malware fertőzés, amely sérült rendszerfájlokat vagy Windows operációs rendszerrel kapcsolatos program files.

Egy másik program szándékával vagy véletlenül letörölt a Windows operációs rendszer kapcsolódó fájlokat.


Runtime hibák, mint a "Hiba 400" oka lehet a különböző tényezők, ezért fontos, hogy hárítsa az összes lehetséges okait annak megakadályozása, hogy megismétlődése.


2015. okt. 22. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelezni, hogy hiba történt.
2015. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó de miye hiba? Bár főképp az érdekel miképp oldható meg a hiba? Mit tegyek? Tik vagytok a programozók tippek őtletek?
2015. okt. 22. 11:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Futtatam rajta vírus ellenörzést de nem talált. Fontos lenne nekem ez a program. Köszi ha tudtok valamit.
2015. okt. 22. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne google fordított változatot írj légyszives mert semmit nem lehet érteni belőle. Számítástechnika rovatban vagyunk, elég sokan tudnak angolul.
2015. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ha egy program"

Milyen programban mikor jelenik meg? Milyen rendszeren? Milyen gépen?


"Aztán meg ez a hiba jön"

A PONTOS hibaüzenetet írd be, ne google fordítóval összekavartat!

2015. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2 hiba üzenet jön be először ez: (system error) -2650

Rányomok hogy ok aztán meg ez:Runtime Error 400

Aztán rá nyomok hogy ok és ki lép a progi.


A google fordítós részre már külön kerestem rá gogléba csak be írtam ezt:Runtime Error 400

Win 7 rendszeren adja be egy chessimo 3.44 es sakk progi.

De nem úgy hogy nem indul el hanem el indítok egy taktika modult és az eggyik állás valahol a modul közepe fele be adja ezt az üzenetet és aztán ki lép.

2015. okt. 24. 13:22
 7/9 A kérdező kommentje:

Le van írva nem googlés formában a broblémám aki tud kérem segísen.


Forrás:


[link]



How To Fix Runtime Error 400


Error Number: Runtime Error 400

Error Name: Form already displayed; can't show modally

Error Description: You cant use the Show method to display a form as modal that is already visible.

Developer: Microsoft Corporation

Software: Windows Operating System

Applies to: Windows XP, Vista, 7, 8


Download Now

WinThruster 2015 - Scan your PC for computer errors.


Compatible with Windows 10, 8, 7, Vista and Windows XP

McAfee SECURE sites help keep you safe from identity theft, credit card fraud, spyware, spam, viruses and online scams


Symptoms of Runtime Error 400


"Error 400" appears and crashes the active program window.

Your PC frequently crashes with Error 400 when running the same program.

“Form already displayed; can't show modally” is displayed.

“You cant use the Show method to display a form as modal that is already visible.” is displayed.

Windows runs sluggishly and responds slowly to mouse or keyboard input.

Your computer periodically “freezes” for a few seconds at a time.


These 400 error messages can appear during program installation, while a Microsoft Corporation-related software program (eg. Windows Operating System) is running, during Windows startup or shutdown, or even during the installation of the Windows operating system. Keeping track of when and where your 400 error occurs is a critical piece of information in troubleshooting the problem.

Causes of Runtime Error 400


Corrupt download or incomplete installation of Windows Operating System software.

Corruption in Windows registry from a recent Windows Operating System-related software change (install or uninstall).

Virus or malware infection that has corrupted Windows system files or Windows Operating System-related program files.

Another program maliciously or mistakenly deleted Windows Operating System-related files.


Runtime Errors such as “Error 400” can be caused by a variety of factors, so it is important that you troubleshoot each of the possible causes to prevent it from recurring.

2015. okt. 27. 11:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel 2 modullal semmi probléma nem vólt nem hiszem hogy a Windows az oka.
2015. okt. 27. 11:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Chessimo ból szedtem le külön féle változatokat mind ugyan azt ugyan annál az állásnál adta be. Ami gond vele hogy nem enged tovább lépni. Pedig vannak még értékes állások abban a modulban.
2015. okt. 27. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!