Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit kérhetek egy elég...

Mennyit kérhetek egy elég profin megírt programért?

Figyelt kérdés
Kaptam egy megbízást, hogy írjak egy játékot. Azt mondták, hogy majd az árban megegyezünk. Szerintetek mennyit kérhetek érte? Kb. 11 órát dolgoztam folyamatosan vele és nagyon jól sikerült.
2010. márc. 24. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
11 órát? Akkor annyira nagy volumenű nem lehet. Számolj max 1500ft-os órabérrel, és kijön.
2010. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutatsd meg a játékot és megmondja a nép
2010. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Adj ki egy demót!

Attól is függ hogy mivel írtad, mondjuk ha pénzt akarsz kérni érte gondolom nem valami kalózverzió.

Amúgy a 11 óra tényleg nem sok.

2010. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3d?
2010. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tamasoft ***** válasza:
Gondolom valami flash, vagy java játék lehet. 10-100 e Ft. Persze fontos, hogy ki a megrendelő, ha van egyáltalán. Ha egy nagyon látogatott oldal a megrendelő, akkor több is lehet, egyéb esetben örülj, ha valaki megveszi.
2010. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11 óra:D sztem flash :D én 8e adnék max érte :D de ha joltfogs ki 50e is kereshtec:D
2010. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a játékommal hónapokat dolgoztam,és még így is rengeteg hiba található benne ami folyamatos javításra szorul...Tegyél hozzá pályákat,extrákat, néha kis dolog jön be annak aki játszik vele. :)
2010. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bonyolultságtól függ. Most egy működő programért az 1500ös óradíj lehet hogy kevés, de igen, óradíjat számolj ;)
2010. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!