Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tanácsot szeretnék kérni...

Hugabi kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni Visual Studio ügyben. Valaki segít a megoldásban?

Figyelt kérdés
Az otthoni gépemen a Visual Studio 2015 dolgozik elég rendesen. Az oktatási intézmény gépein VS 2010 van. Ha az otthoni gépen készítek egy projektet, az intézmény gépén nem tudjuk lefuttatni. Esetleg megoldás lehet e az, hogy a saját gépemre a VS 2015 mellé, feltelepítsek egy régebbi VS verziót? Bekavarhat e, a már jól működő programban? Így amikor az intézménynek kell projektet készíteni, akkor a régebbi VS verzióval csinálnám.

#Visual_Studio
2016. jan. 5. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Virtuális gép, és arra a VS 2010?
2016. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fölösleges, simán mehet 1 gépre a 2.
2016. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SimkoL ***** válasza:
A .NET örömei :). VS 2015-ben a projektednél állítsd be, hogy valami 'ezeréves' FrameWork-öt használjon ami a célgépen is van. Ha minden igaz a 2010 a 3.5-ös mellett fut biztosan fut.
2016. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem VS 2015 Enterprise verzió van meg nekem is szokott ez gond lenni mivel ez már C#6.0 de egy egyszerű újprojekt az ottani gépen ctrl+c és +v és egy build és már megis oldódott a probléma, ha nem tartalmaz eltérő szintaxist
2016. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" de egy egyszerű újprojekt az ottani gépen ctrl+c és +v és egy build és már megis oldódott a probléma, ha nem tartalmaz eltérő szintaxist"

Hogyne, ha valami primitív egy fájlos solutionról van szó.

2016. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SimkoL mar megadta a valaszt, felesleges tulragozni.
2016. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Az új projekt megnyitásakor látom, hogy lehet állítani a Net framework-öt. Esetleg arra van ötlet, hogy egy kész projektet lehet úgy elmenteni, hogy a net framework-öt visszaállítva egy korábbi verzióra. Így lenne esély arra, hogy pl. a VS 2010 is letudja fordítani a kódot.
2016. jan. 7. 22:20
 8/9 SimkoL ***** válasza:
Nem az én világom a .NET, így én erre neked nem tudok konkrét választ adni. Egy 2010-es van a gépemen ha néha kellene az itteni dolgokhoz. Én kézzel átírom a Framework verziót a projekt 'leírásában' ha olyan.
2016. jan. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SimkoL ***** válasza:
Akik újfent lehúztatok, elmesélnétek miért is ? Valószínű mindegyikőtök kisujjból vágja a Windows 'felépítését', a FrameWork-ök kompatibilitást és a WIN API-t :(
2016. jan. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!