Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C C++ phyton ezek kozul...

C C++ phyton ezek kozul melyik a legkonyebb vagy legnehezebb nyelv?

Figyelt kérdés

c ismerem

phyton lattam mar

c++ nem ismerem...


Kamera felvetelbol felismerni emberi gesztusokat nehez lenne meginri ?


2016. jan. 7. 15:05
1 2
 1/15 Tengor ***** válasza:
100%

Legkönnyebben a Python tanulható. C++ talán a másik véglet, abban lehet a leginkább elmélyedni.

Képfelismerő programot bármiben lehet írni. Python-ban és C++-ban valszeg hasonló nehézségű lenne, C-ben talán kicsit nehezebb, a hiányzó nyelvi elemek miatt.

Persze az sem mindegy, hogy honnan akarod elkezdeni a dolgot. Nem mindegy, hogy kiindulsz egy kamera képből, vagy kiindulsz mondjuk a Kinect API-jából.

2016. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
egy diploma munka lenne ez, szoval gondolkozom ennek a temanak a valasztasaban... RGBD kamera es linux alatt ARM platformra 3 gesztust megírni.
2016. jan. 7. 15:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tekintettel arra, hogy a Pythont lattad, de a neve se maradt meg helyesen benned, C++ nem ismered, szerintem ird C nyelven.


Python amugy a legkonnyebb, a C es C++ is nehez, csak a C++ ban sokkal tobb mindent kell megtanulni, es helyesen hasznalni.

2016. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
C++ tartalmazza a C-t. Szal C++-ban többmindent kell tudni.
2016. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 SimkoL ***** válasza:

'Kamera felvetelbol felismerni emberi gesztusokat nehez lenne meginri'

Hidd el kib....tt nehéz. Mint volt rendőr, egy pici közöm is volt a bűnügyi technikához, és mint egy hangyányit a programozáshoz is értő ember mondom ne is kezdj bele egyedül.

2016. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra, hogy a felismeréshez szükséges machine learning algoritmusok szuperjól implementálva vannak pythonban, és RGBD könyvtár is létezik (bár ezzel tapasztalatom nincs.), számomra nem lenne kérdés, hogy python. Pláne prototyping fázisban a C által biztosított extra gyorsaság egyátalán nem számít a fejlesztés python-beli hatékonyságával szemben. Miért ARM? Valami beágyazott applikáció lesz? Mert, akkor szinte biztosan portolni kell C-re. Milyen diploma munka? MSc? (szerintem ez még PhDnek se egyszerű)

[link]

[link]


Nem irigyellek haver...

2016. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ARM hát arm az a rasberry pi cpu ja ha jol tudom...?!?

meg nem valasztottam meg, csak annyi nehez temak kozul meg ez tunt olynnak,hogy latom es csinalom :D - hogy adva van valami.


Ezen kivul van olyan is ,hogy rasperry pi bol kesziteni egy hordozhato inteligens kutyut. Szoval kihasznalni a szenzorokat amiket a Raspeberryre lehet kotni...es letrehozni egy shield-t majd hozza egy C++ programot irni,ami hozza fer es kijelzi a mert adatokat. - ez szerintetek egyszerubb lenne?


amugy mernoki -ert megy.

2016. jan. 7. 18:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés alapján nem hiszem el, hogy te a diplomamunka közelében vagy. Ezt nem sértésnek mondom, de tényleg nem vagy képben.
2016. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem vagyok fenomen...de most ez van. vlamit kell valasztanom. - majd lehet belejovok,elmelyulok benne ha mar dolgozok rajta.
2016. jan. 7. 19:37
 10/15 anonim ***** válasza:
De egy ilyen témával szerintem fel fogsz sülni, mert ez nagyon nem egyszerű. Biztos ez a legkönnyebb?
2016. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!