Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ mi az ajanlott irodalom...

C++ mi az ajanlott irodalom kezdoknek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Csakis ez, ennel semmi sem jobb: https://www.youtube.com/watch?v=oQ47QQ2D3kQ :D
2016. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezt Te csinaltad?

amugy mar a javascriptes verziojat kicsit szidtak itt gyakorin...bar en ennek is orulok,hogy legalabb magyar

2016. jan. 8. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem en csinaltam, es azert szidjak a videoit, mert sokrol csinal de egyikhez sem ert annyira, hogy oktassa.
2016. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na azt en is neztem :D hogy annyi mindent csinalt :D kerdeztem tole egyszer hogy most akkor mivel foglalkozik,melyiket erdemes csinalni...de nem kaptam ra erdemleges valaszt.
2016. jan. 8. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha magyar kell kezdesnek jo lehet: Tanuljuk meg a C++ programozasi nyelvet 24 ora alatt


Ha komoly szinten akarod megtanulni akkor elkezdheted az angolt is tanulni.

2016. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bjarne stroustrup a c++ programozási nyelv
2016. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A C++ magyarul csak és kizárólag a BME jegyzetekből tudod megtanulni "állásinterjún-átcsusszanó" szintre. Ha munkához kell, akkor egyáltalán nem szabad magyar nyelvű leírásokkal foglalkoznod.


Én továbbra is azt javaslom, hogy ANGOL nyelvű irodalmat használj, mert a későbbiekben is ha valami nem érthető a nyelvben, azzal a tárgyalással csak angol nyelvű fórumok fognak foglalkozni, hogy elmagyarázzák.


Továbbá, attól hogy elolvastál 2 könyvet, még nem leszel programozó, ezt inkább KÓDOLVASÓ szintnek hívnám. Ha nincsenek projekttapasztalataid, az interjún se fognak sokat adni két szép szemedre.

2016. jan. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!