Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnék C++ értékelő...

Hogyan tudnék C++ értékelő szervert létrehozni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy az ElTÉs bíróhoz hasonlót szeretnék létrehozni linux alatt. Tudnátok adni ötleteket, esetleg hogy hogyan tudnék rákeresni?


Előre is köszi!! :)



2016. jan. 28. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Nem fog menni neked mert nem vagy kèpes rà.

Ezt pedig onnan tudom hogy rosszul kèrdeztèl ès onnan is higy egy olyan aki kèpes erre az nem kèrdezte volna pont azt amit most te.


Vagy megtanulsz az alapoktól mindent vagy ràbízod hozzà èrtőkre.

2016. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Első vagyok elfelejtettem megvàlaszolnia kèrdèsed.

Szal a vàlasz az,hogy egy szitaxis keiemelős szövegszerkesztővel és egy c++ fordítóval valamit 2-3 èves programozói tapasztalattal fogsz tudni c++ èrtèkelő szoftvert írni.

2016. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ELTE bíró gondolom valami olyasmi lehet, hogy te feltöltöd a forráskódot C++ nyelven, aztán a bíró lefordítja, lefuttatja azt, majd ad neki egy csomó inputot. Ha ez a helyzet, akkor már csak az a kérdés, hogy az adott nyelven hogyan tudsz parancsot végrehajtani. Merthogy lesz egy fordítási parancs:

g++ feltoltott.cpp -o feltoltott.exe

Lesz egy futtatási parancs:

feltoltott.exe < peldainput.txt > kimenet.txt

Majd a kimenet.txt-t összeveted a peldakimenet.txt fájllal.

2016. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, valami ilyesmire gondoltam, ezeket a parancsokat próbálom kinyomozni. Köszönöm válaszod, ződ! :)
2016. jan. 28. 18:46
 5/8 A kérdező kommentje:

De:

Hogy tudom géppel megadni a standard bemenetet, és lecsekkolni a standard kimenetet?

2016. jan. 28. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Át lehet irányítani:

valami.exe < bemenet.txt

valami.exe > kimenet.txt

2016. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mit értesz ezalatt?

Van egy be.txt-m, és azt standard bemenettel szeretném a programba bevinni. [cin]

2016. jan. 28. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallottál már parancssorról? Na, ezt oda kellene beírni.
2016. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!