Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Stúdióban programozott...

Visual Stúdióban programozott adatbázis kezelésben kellene segítség?

Figyelt kérdés

Előre közlöm amatőr vagyok a témában, videókból élek. Csináltam egy kis programot Visual Basic programnyelvben. Lényege, hogy egy Access adatbázisból lekér adatokat és beleír.A Formok kitöltése után a szövegdobozokba írt adatot vissza kellene írnia az adatbázisba a mentés után, de nem teszi meg. Ezt mind a DataBinding parancsokkal tettem meg, semmi féle kódot nem írtam. Ez alapján a videó alapján csináltam: https://www.youtube.com/watch?v=cwDqjmSmtMQ

Mindent úgy csináltam mint a videóba és mégsem írja bele az adatbázisba az adatokat. Miért lehet ez?



2016. jan. 31. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a videót, mert kicsit hosszú. De elmented az adatbázisban a változásokat?
2016. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne szorakozz Accessel, mert folosleges - inkabb tanulj SQL-t, ha nem akarsz szervert telepiteni, akkor jatsz SQLite-al (.net-es). Igy legalabb lesz tudasod is, amit kesobbiekben fel is tudsz hasznalni.
2016. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Igen persze, el szoktam menteni :D

Második: Kösz szépen az információt. Nem akartam szenvedni vele, de most már lehet, hogy érdemes lenne. Esetleg ha tudsz ajánlani valami segítséget hozzá, azt megköszönném.

2016. febr. 1. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!