Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ehhez az adatfeltöréshez mi...

Ehhez az adatfeltöréshez mi kell? Programozás?

Figyelt kérdés

ELTE Matekra járok, van egy adatvédelem nevű tárgyam, tegnap volt az első óra, azonban nem tudtam rá elmenni. Megkérdeztem másokat mi volt, és mondták hogy nagyon érdekes lesz, a vizsga abból fog állni, hogy beülünk a számítógépterembe, a tanár beviszi a laptopját, létrehoz egy txt fájlt és beleír valamit. A feladat az, hogy a többi számítógépet hsználva megtudd mit írt a fájlba, miközben ő kikapcsolja a vírusírtót és a tűzfalat is.


Ez számomra is nagyon érdekes, azt szeretném kérdezni, hogy mire számítsak? Programozn fog kelleni, vagy mit? Egyelőre elképzelésem sincs.



2016. febr. 12. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2016. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok feltételtől függ, hogy szükséges-e hozzá programoznod, de elképzelhető az is, igen, hogy valamilyen sebezhetőséget kihasználva betörjetek egy saját programmal.
2016. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

A betörés, mint elvárás, számomra erősen kétséges.

Talán csak arról van szó, hogy a hálózat topológiáját kell ismerni. A tanár gépe meg simán elérhető, csak mondjuk nem az egész hálóról, hanem csak bizonyos gépről, gépekről.

2016. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány embert kérdeztél meg? Mert szerintem kamuztak. :)
2016. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 1 embertől kérdeztem meg, pedig ha többtől kérdeztem volna, akkor kiderült volna hogy az illető csak kamuzott :D. És akkor nem írom ki a kérdést.
2016. febr. 12. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
"megkérdeztem másokat mi volt"
2016. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!