Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nincs semmi a Watches...

Miért nincs semmi a Watches ablakban CodeBlocksban?

Figyelt kérdés

Miután megnyitom az alkalmazást és elkezdem használni, futtatni tudok, csak a watches ablak teljesen fehér és semmilyen változó nincs benne.

Miért lehet ez? Ha jobb gombbal kapcsolok a változóra, akkor fel sem ajánlja, hogy Watch this...



2016. febr. 12. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

A CodeBlocks egy RETTENETESEN borzalmas IDE. Egyszer volt szerencsém abban debugolni egy beadandómat... soha többet. :D


Szerintem inkább válts valami épkézláb fejlesztői környezetre, Visual Studio, NetBeans, vagy akármi más :D

2016. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mintha rajtam múlna :D Prog1 laborhoz kéne, hogy otthon is tudjak gyakorolni. de úgytűnik, nem akar működni :D
2016. febr. 12. 23:38
 3/9 anonim válasza:

Ubuntu oprendszer alatt próbáltad?Windowson én én is letöltöttem vagy 10 féle oldalról mire működött rendesen.

Te is kandós vagy?

2016. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Amúgy a 10.05 lett jó végül amit Valkai honlapjáról lehet letölteni
2016. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Átérzem, én linux alatt futtatom és nekem még debugolni sem tudja rendesen.
2016. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választ, de átérzem a fájdalmad. Minket is CodeBlocksra kényszerítenek. Nekem a sulis gépemen néha kiírt valami kérdést és lényegtelen volt, hogy igent, ha nemet választottam akkor is kilépett mentés nélkül. (más gépen sosem volt ilyen) Én ennél a pontnál rászoktam arra, hogy inkább megírom egy normális környezetben, aztán ha kész és jó, akkor csinálok egy projektet ebben a vacakban, átmásolom a kódot és akkor a tanár is örül és én sem anyázok.
2016. febr. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is kandós vagyok :D Valkai oldaláról töltöttem le és telepítettem fel, de még egyszer megpróbálom, ha nem fog működni, akkor majd megkérdezem őket, hogy mégis mi a gond :D
2016. febr. 14. 15:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Na a Valkai oldaláról letöltött 10.05 működött. Köszi szépen :))
2016. febr. 14. 15:31
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy ha valakinek hasonló problémája lenne: ha az asztalra raktam ki a projectet, akkor tudott debuggolni és a watches is működött. ha egy mappába a dokumentumok között, akkor pedig nem.
2016. febr. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!