Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelv,...

Milyen programozási nyelv, felület szükséges egy olyan weblap elkészítéséhez, ahonnan nemzetközi adatbázisokba is lehetne információkat küldeni?

Figyelt kérdés

Hosszútávú feladatom lenne egy olyan weboldal elkészítése, ahol bizonyos balesetek adatai vannak összegyűjtve, tehát egy adatbázis lényegében. Adatokat a szakmában dolgozó regisztrált felhasználók tudnának feltölteni, az adatbázis ezeket tartalmazná.


Magyarországnak nincs ilyen adatbázisa, pedig EU-s követelmény.

Van egy programozási alapom C-ben, a feladat elvégzéséhez szükséges ismereteket autodidakta módon sajátítanám el.

Így azt szeretném kérdzni, hogy merre induljak el. Egy hete tanulom az SQL-t, egész szépen megy, és pont a mai napo jött ez a megkeresés, hogy nem-e akarom megcsinálni ezt az online adatbázist.


Nagyon meg szeretném csinálni, sokat tudnék belőle tanulni, és ez motivál legfőképp.


Köszönöm előre is az útmutatásokat.



2016. febr. 14. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
PHP -> MySQL
2016. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha csak annyi amit elmondtál, akkor nem nagy durranás, php, python, vagy akár node + angular is lehetne. A lényeg úgyis az adatbázis meg a backend mögötte, a frontend lehet bármi.


De lehet jobb egy céget megkeresni, akik láttak már ilyet, és tudják hogy kell megcsinálni, későbbi szívásokat elkerülendő.

2016. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért adatbázis tervezésnek nem esnék neki mindenféle alap nélkül. Ehhez legalább keress 1 embert, aki ért hozzá, mert később hatalmas bukta lesz.
2016. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Remekül hangzik, hogy egy EU követelmény országos szintű adatbázis megtervezésére egy olyan embert kérnek fel, aki egy hete tanul SQL-t...
2016. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 gondolom te külföldi vagy, és csak nem régóta élsz Magyarországon. :)
2016. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De, sajnos túl régóta is.
2016. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Akkor nem értem, min csodálkozol. :)
2016. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolóknak.


Az utolsó 4 válaszolónak nem értem mi baja van, igazából nem tudjátok hogy miről van pontosan szó és milyen diplomáim vannak, az sql-t, html-t, php-t, javascriptet megtanulom 1-1 hét alatt és megcsinálom az adatbázist.

2016. febr. 16. 11:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy egyébként hogy milyen vagy mennyi diplomád van. Az adatbázis tervezés nem véletlenül 2-3 féléves kurzus mindenhol. 1 hét rettentően kevés lesz rá.
2016. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9:

Lehet hogy kevés lesz rá, mint mondottam volt, ez egy hosszútávú feladat, idén kéne elkészülnie.


A 10-es hozzászólóra nem reflektálnék, esetleg a kocsmában a haverjaiddal beszélj ilyen stílusban eténként, én nem közülük való vagyok.

2016. febr. 16. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!