Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Munka mellett szeretnék...

Munka mellett szeretnék megtanulni valami IT dolgot, hogyan érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Jelenleg autóelektronikával foglalkozom, egész jó munkahelyem van, és értem is a dolgokat, de már sok éve agyalok azon, hogy nem szeretnék ezen a pályán maradni, hanem IT-vel szeretnék foglalkozni. Leginkább a Linux foglalkoztat, csak nem tudom hol lehet ilyesmit tanulni és mennyire könnyű munkát kapni/megélni ebből itt Bp-n. Ti mit javasoltok?
2016. márc. 2. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Levelezőre felvételizel valamely egyetem/főiskolára csók.


Ha csak is kizárólag a linux érdekel, akkor van egy rakat könyv. Meg amúgy is, akkor tanulod meg igazán, ha használod.

Persze VirtualBox vagy VMware (utóbbit jobban szeretem) programokkal tudsz csinálni egy virtuális gépet, amin játszhatsz, így nem kell élesben se feltelepíteni.


Meg van egy raklapnyi szakkönyv is. (magyarul is)

2016. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy erről tegyél le, és vagy maradj azon a pályán, vagy mást keress, de ne ezt a vonalat!
2016. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Az utolsótól kérdezném, hogy miért ilyen negatív? A főiskolán is gondolkozom, , csak félek hogy munka mellett levelezon nem haladnék vele megfelelően.
2016. márc. 3. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!