Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha szeretek jatekokat moddolga...

Ha szeretek jatekokat moddolgatni, nem fogok kiegni, ha szoftverfejlesztonek tanulok?

Figyelt kérdés
Meg van ket evem az emelt matek erettsegiig, addig meg van idom eldonteni, hogy mit szeretnek az egyetemen tanulni. Gondolom az, hogy pdf-ben irogatom at a dolgokat, 0,1%-a a bme-s/elte-s anyagnak. Vagy szerintetek mi all kozelebb ehhez?

#programozás #mérnök informatikus #Programtervezes #szofterfejlesztes
2016. márc. 6. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
De, ha a hobbiddal foglalkozol a szabadidődben akkor annak egyértelműen káros hatása lesz.
2016. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni azt a mondatodat, hogy pdf-eket akarsz szerkeszteni, nincs ezzel foglalkozó tárgy az ELTE-n, de kétlem, hogy a BME-n lenne. Amit az egyetemen fogsz tanulni, az tömény matematika és csak minimális programozás, otthon kell foglalkoznod vele önszorgalomból.
2016. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hulyeseget irtam, reggel volt na:D nem pdf. Pl europa universalisban txt-ket kellett atirogatni, de ennek ugysincs sok koze.

Annyi lett volna a kerdes, hogy ez kapcsolodik-e valamelyikhez? Mert olvastam, ha olyat vegzek, ami nem nekem valo, akkor kiegek.

Hat otthon is valoszinuleg a matekkal kell foglalkoznom, ugyhogy valahogy majd bele probalom passzirozni a maradek idobe:)

2016. márc. 6. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A TXT átírás nem programozás, nem is modolás, hanem szövegszerkesztés.
2016. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Ennyi erővel az is csak szövegszerkesztés amit pl vs be pötyögsz - és dehogynem, az is modolásnak számít ha csak kicseréled az ikont(tény, hogy nem erre asszociál az ember a mod szó hallatán, de ha _módosítod_ a játékot gyakorlatilag bármilyen formában akkor modolsz).

2016. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annak a moddlásnak amit csináltál valóban semmi köze nincs a programozáshoz.

Jó móka, de semmi több.


Attól függetlenül az informatikának elég sok területe van, lehet találni olyat ami érdekel.

(Azt a 0.1%-ot pedig én 0%-ra módosítanám, mert ilyet nem tanítanak, mert semmi köze.)

2016. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mert olvastam, ha olyat vegzek, ami nem nekem valo, akkor kiegek."


Az élet valószínűleg nem annyira bináris, mint ez a mondat sugallja.

2016. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha rá is unsz a játékok moddolására, még lesz majd elég probléma, amivel foglalkozhatsz. Az egyetem majd gondoskodni fog arról, hogy legyenek megoldandó problémáid.

Az elméletet összegyűjtheted PDF-be is, meg amibe akarod. Némi ELTÉs anyaggal tudok szolgálni, meg jó néhány programnyelvvel.

2016. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!