Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy alkalmazás ( android...

Van egy alkalmazás ( android apk) aminek megszereztem amiből kiszedtem a forrásokat (kódokat). Én ezeket a kódokat szeretném beágyazni egy más kinézetű alkalmazásba. Van valami mód, hogy élő nézetbe lássam az aktuális nézetet (ne pedig kódokba)?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ugye tudod hogy amit tenni akarsz az nem szép dolog és ha kikerül a programod az internetre akkor nagyon megütheted a bokád?
2016. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez kell tudnod programozni, másképpen nem fog menni
2016. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem teszem ki az internetre. Öncélúan használnám. De nincs program amivel live view módba szerkeszthetném a kódokat?
2016. márc. 12. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenképpen kellene egy IDE pl.: Android Studio. Ha meg van akkor csinálni kellene egy úk projektet és beemelni a forráskódot(Java) és egy xml leírást(a kinézet leírást tartalmazza) valamint a többi erőforrás állományt, pl.: képek, animációk... beemelése majd a saját programkód megírása után az apk file előállítása

Android programozás sorozat(ismerem a szerzőt, állandóan csinálja a sorozatot - alapszintű programozás szűkséges) https://www.youtube.com/watch?v=yOwrOB5kWzY&list=PL8l6M-0GWN..

2016. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves segítesz!
2016. márc. 12. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mit szeretne a kérdező a forrással, ha fikarcnyit sem ért a témához. Sok sikert!
2016. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!