Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik androidos tanfolyamot...

Melyik androidos tanfolyamot ajánlanátok Budapesten? tele van velük a net s nem tudom melyiket érdemes elvégezni.

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 17:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
igen vadakat beszélő juhász akartam lenni, de azt nem fizetik meg. én pedig szeretem a pénzt. sajnálom.
2016. márc. 18. 23:53
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Jobban megfizetik, mint a csak magyarul tudo informatikus.
2016. márc. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem informatikus leszek csak irnom kell egy programot
2016. márc. 19. 01:22
 14/17 anonim ***** válasza:

"emiatt angolul biztos nem fogok megtanulni."


Ez mondjuk nem biztos, hogy igaz. Én például soha az életben nem kezdtem volna angolul tanulni, ha a számítástechnika iránti vonzalmam ki nem kényszeríti ezt belőlem. Amúgy meg nem kell szinkrontolmácsi minőségű jártasságra szert tenned, elég ha csak olvasni tudsz és felfogni, megérteni az olvasottakat, ami a számítástechnika anyagait tekintve, nem olyan nehéz, mert szó nincs Shakespeare-i emelkedettségről.


Az első válaszadót is figyelmen kívül hagyhatod, mert programozni megtanulni otthon, egyedül nem fogsz te sem, mint ahogy sokan mások sem tudtak.

A tanfolyamra vonatkozólag az ajánlom, hogy néz ki egy-kettőt, látogasd meg az oktatási helyet és beszélgess el az ott tanulókkal, hogy szerintük mennyire színvonalas az oktatás, mennyire értik azt, ami elhangzik, stb.


Az android erőltetése első körben szerintem talán nem a jegjobb választás, de akár tévedhetek is.

Ha már, akkor én inkább a Java-t javasolnám.

2016. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

> emiatt angulul biztos nem fogok megtanulni.


Akkor nem fogsz programozni, ilyen egyszerű. Már ott kezdődik a dolog, hogy minden fordító angolul szól hozzád, angolul írja ki a hibákat.

2016. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel.

Ha nincs semmilyen programozási tapasztalatod és dokumentumolvasási-szintű angolnyelv-tudásod, akkor előbb ezekre kell szert tenni.

Az Android programozása ugyanis egy eléggé komplex dolog - pláne a fő fejlesztői környezetében.


Persze lehet fejleszteni egyszerűbb felületeken, mint például vizuális programozási felüeteken - mint az MIT AppInventor - vagy HTML5-ben (+CSS+Javascript), de az is igényel előismereteket.

2016. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

programozási tapasztalatom rengeteg van, sose irtam, hogy nincs.

angol nyelvtudásom nincs.

és az androiddal nincsenek tapasztalataim.

a hibaüzenetek fix. angol mondatok, ezeket a legegyszerűbb lefordítani.

megint csak nem ez a probléma.

kérlek benneteket figyelmesebben olvassátok a kérdést, mielőtt válaszoltok.

2016. márc. 20. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!