Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges-e hogy a gombok...

Lehetséges-e hogy a gombok lenymása nélkül, csupán az URL és az elérési útvonal beírásával feltöltsem a fájlt a megfelelő helyre, illetve van-e valami alternatív elképzelésetek hogy miylen programot használhatnék még?

Figyelt kérdés

(kérdés előtt olvasandó)

Azoktól kérdezném aki ismeri legalább a Unity3D programot a playmaker-rel és az easy save 2-vel együtt, és lenne szíves utánanézni egy HFS nevű fájlszerver programnak. Egy multiplayer szerver-kliens(ek) kapcsolattípuson alapuló játékot próbálnék összerakni, azonban programozni sajnos nem tudok. az easy save és a playmaker rengeteget segített s ha meg tudnám oldani ezt a legutolsó proglémát akkor véghez is vihetném a terveimet mert minden mást már különösebb programozói tudás nélkül is meg tudok oldani majd a játékaimban.. Szóval a HFS nevű programmal képes vagyok a gépemen lévő bármilyen mappát portforward-olás segítségével megosztani amit bármelyik gépről bármiféle kliens alkalmazás nélkül, a böngészőn keresztül letölthetek, illetve annak tartalmát is. A játékom is ezt használja ki, letölteni tudok is, azomban mikor a unity3d-ben az easy save "update file" funkcióját használom playmaker segítségével akkor csak a feltöltési requestet tudom elküldeni.. a program lehetővé teszi hogy feltöltsenek a kliensek a szerver erre kijelölt fizikai elérési útvonalú mappájába, de a böngészőben míg a letöltéshez elég beírni a pontos URL-t s utána elérési útvonalat és ENTER lenyomása után a fájl letöltődik, a feltöltéshez sajna le kell nyomni egy "upload" gombot, ez után elérési útvonalat megadni a feltöltendő fájlhoz fájlkezelőben, s ez után megint megnyomni egy "upload" gombot, s ezt nem tudom megtenni az unity3d-n belül, csupán a feltöltendő fájl elérési útvonalát tudom megadni, iletve az urlt és elérési útvonalat a feltöltés helyéhez.


(a kérdés után olvasandó)

Fontos hogy a kliens végezze a letöltést és a fájlok feltöltését is a szerverre mert a szerverem nem képes a klienseket kezelni, csak kiszolgánli a megfelelő adatokkal, számontartani őket és kérelmeket fogadni tőlük nem tud, csak a HFS nevű program.



#játék #szerver #feltöltés #http #Uinty3d #Playmaker #EasySave2
2016. ápr. 11. 21:29
 1/4 A kérdező kommentje:
UI: Elnézést érte, bizonyára nagyon zavarosan tettem fel a kérdést és a körülményeket sem egészen jól írtam le, de nehéz olyan dologról beszélni amiből alig-alig értek valamit.. természetesen ha van további pontosítani valóm, akkor kérlek kérdezzetek, s majd próbálok legjobb tudásom szerint válaszolni.
2016. ápr. 11. 22:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Az URL-t és az elérési utat hogy lehet beírni gombok lenyomása nélkül?
2016. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A képernyőn megjelenő nyomógombokról van szó, azoknak a lenyomása nélkül a kurzorral.
2016. ápr. 12. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értek a c-hez, de ott is biztos van ochange event listenerhez hasonló.
2016. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!