Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan folytassam a Java...

Hogyan folytassam a Java tanulását? Milyen tutoriallal vagy könyvvel?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja kezdtem el Javat tanulni, ez idő alatt elvégeztem a Sololearn Java tutorialját, és innen-onnan tanulgattam videókból, könyvekből. Most kb. azon a szinten vagyok hogy tudok alap szinten threadeket csinálni, fájlokat készíteni/olvasni stb. Tudnátok tapasztaltabb programozók adni tanácsokat hogy mivel folytassam? Nagyon elakadtam, már hetek óta nem tanultam semmit mert attól félek hogy valami haszontalan tutorialba kezdek mindig.

Előre is köszönöm a válaszokat, és elnézést ha a helyesírásom nem tökéletes, nem magyarországon élek.

U.i. egyedül tanulok, nem járok egyetemre mert még csak 16 vagyok, légyszives ne kövezzetek meg ha valami hülyeséget írtam :)



2016. ápr. 26. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Oracle tutorialja.
2016. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben a zip-ben van egy pdf. Ha mindre tudsz válaszolni, akkor nincs olyan cég, aki nem alkalmazna. :)

Instant Senior. :D

2016. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adatbáziskezelés például nem lenne haszontalan folytatás. Nézd meg a Derby-t, az SQLite-ot, a MySQL-t JDBC-n keresztül, aztán keress valami ORM libet és próbálgasd.
2016. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nezz szet a udacity.com-on, vannak erdekes es jo kurzusok, kezdotol haladoig, mindenfele temaban, foleg mobil programozas.

[link]


Nekem tok tetszett az egyszeru 2d jatekos kurzus (libgdx) meg az algoritmusos.

Meg ajanlom meg a how to use git and github kurzust.


Sok sikert!

2016. ápr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek :)
2016. ápr. 27. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!