Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Android fejlesztést megéri...

Android fejlesztést megéri tanulni?

Figyelt kérdés
Hirdetésekben mindenhol csak a j2ee igényt látom
2016. ápr. 27. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

És "android"-ra próbáltál már keresni?


[link]

2016. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak cégek, akik csak Android fejlesztésre keresnek embereket, de sokkal inkább jellemző az, hogy mindhárom nagy platformra tudj fejleszteni. Namármost azt vagy úgy csinálod, hogy begyakorlod mindet külön-külön, vagy olyan dolgokhoz nyúlsz, mint:

- Xamarin

- Apache Cordova

2016. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég kevés androidos pozícióval találkoztam én is. Magyarországon nem is találtam csak androiddal munkát kezdőként, egy haverom cégéhez is minimum volt az Android+iOS. De angliában elég könnyű volt jó melót találni, jó fizuval. Ha otthon akarsz maradni és mobil fejlesztéssel akarsz foglalkozni, akkor szerintem az android magában kevés, kell mellé iOS, vagy valami multiplatform keretrendszer.
2016. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!