Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ti konkrétan hol használtátok...

Ti konkrétan hol használtátok az analizis tudasotokat szoftverfejlesztésben?

Figyelt kérdés
Ha ezt így megkérdezem az oktatót azonnal megbuktat :D én még nem jöttem rá, esetleg valaki?
2016. máj. 20. 10:29
 1/9 Adam23713 ***** válasza:
100%
Az egyetemen és a munkahelyemen is kell. Az egyik egy szimulació a másik meg egy optimalizációs szoftver.
2016. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkret peldat tudsz irni?
2016. máj. 20. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg hol es min fogsz dolgozni.

Pl egy komolyan grafikai vagy szimulacios szoftvernel elengedhetetlen.


De en meg linearis algebrat is kellett mar, hogy hasznaljak egy "sima" weboldalnal. Vagy epp mesterseges intelligenciat, aminek egy resze mar analizisre epul...

2016. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor konkretan egy fuggvenyt implementaltok?
2016. máj. 20. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék példa:

Persze a példákban szereplő adatokat is ki kell nyerni valahonnan, ha élesben megy és azon végezni dolgokat.

2016. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan sehol nem használok analízist. De agytornának jó volt, biztosan fejlesztette a gondolkodásom.


A tanár pedig egy kérdés miatt egészen biztosan nem buktat meg.

2016. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se. Miért buktatna meg? Szerintem nyugodtan kérdezz, ha valamit nem értesz.


- Tanártól is függ.. vannak akik szeretik ha a diák kérdez, mert az azt is sugallja hogy valószínűleg az illető figyel és érdekli az anyag.

2016. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Algoritmuselmeletet, szabalyozastechnikat is fogsz tanulni?:)
2016. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Azért van különbség kérdés és kérdés között, míg az egyik szakmai érdeklődésből addig a másik tudatlanságból (sőt, meg merem kockáztatni, arroganciából) fakad.
2016. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!