Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Neked sikerült valamikor...

Neked sikerült valamikor valamilyen otthoni saját projektből pénzhez jutnom? Ha igen, akkor.

Figyelt kérdés
Egyedül csináltad az egészet? Ha nem hányan voltatok? 100k eurót vagy többet sikerült keresni vele? Mi volt az a program és megnézhetem?
2016. jún. 2. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Jutnom helyett jutnod. XD
2016. jún. 2. 20:25
 2/5 SimkoL ***** válasza:

Igen sikerült.

Teljesen egyedül, soha nem dolgoztam csapatban.

600.000 Ft volt a netto 'bevétel'.

A program speciális volt és nem nézheted meg, mert jogokat sértene. Szórakozásnak indult. nem is volt nagy, csak 'érdekes'. A nyelv Delphi.

2016. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nyári gyakorlatot otthonról végeztem az egyetemen. JAVA nyelvben dolgoztam, és tavaly nyáron kaptam érte 120.000 forintot
2016. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SimkoL ***** válasza:
100%

Bocs hamar küldtem el...


Ma már elég nehéz olyan programot írni, amiért sokak hajlandóak lennének fizetni. Egy réteget, területet kell megcélozni, kissé agyament gondolkodással. Érdemes nézegetni a 'fura' kérdéseket itt is, a Prog.hu-n vagy a PcFórum-on is mert sokszor merülnek fel érdekes témák, ötletek amiből még akármi is lehet. Ha tudsz angolul akkor természetesen más helyek is szóba jöhetnek. Tegyük hozzá egy nyelv ismerete nem elég, főleg a Java-é nem, mert minden ötlet megvalósításához a legideálisabbat kell(ene) kiválasztani.

2016. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy olyan projekt ami csak szórakozásra kellett, igaz voltak kisebb költségei, azok fedezésére fogadtam el pénzt, de afölött is sokan ajánlottak adományt, de visszautasítottam...


Volt pár privát megrendelésem webfejlesztében azokért is kaptam pénzt.


Most hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozok itt is van lehetőség pénzt keresni, akár egy egész játék elkészítésével (amiben ugye több lehetőség van pénz keresésre), vagy egyes kódok eladásával.


Nem vagyok pénz orientált, sokan hülyének is néznek emiatt, hogy nem csinálok mindenből pénzt amiből tudok...jó pár lehetőségem lenne otthoni szórakozásból pénzt csinálni...


23F

2016. jún. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!