Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi idő alatt lehetne...

Mennyi idő alatt lehetne betanulni egy nyelvet, hogy állást lehessen vele keresni? (főként Java->android)

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy egyéni függő, de körülbelül ha napi pár órát foglalkozik vele az ember, mégis mennyi idő alatt eljutni egy olyan szintre ahol állást is lehet keresni?

Alapokat nagyjából tudom, de a neheze rendes tutorialokat találni, illetve gyakorló feladatokat stb...

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!:)



2016. jún. 9. 20:41
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Egy nyelvet pár hónap. De neked nem nyelvet kell tanulni,, hanem a programozást.

Ha valaki tud jól programozni, bármilyen nyelven, annak csak egy kis lépés egy másikat is megtanulni. Ha te csak az alapokat tudod nagyjából, akkor még sokat kell tanulnod. És nyilván Android fejlesztéssel akkor tudsz állást találni ha már egyedül is tudsz fejleszteni Androidra.

2016. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy élet is kevés rá.
2016. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Állást keresni amúgy is szinte lehetetlen papír nélkül, a legtöbb ilyen cég diplomát kér
2016. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Webfejlesztés még lehet papírok nélkül de alkalmazás fejlesztést szerintem esélytelen.
2016. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!