Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Megéri java EE-t tanulni?

Megéri java EE-t tanulni?

Figyelt kérdés
Lehetőségem van egy intenziv Java enterprise edition képzést elvégezni, nagyon sok meló lenne elvégezni nyilván legalább ennyit tanulnék, fejlődnék, az érdekelne, megéri-e? van munka ilyen területen? hasznos lesz?

2016. jún. 7. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg.


> van munka ilyen területen?


94 találat - [link]

49 találat - [link]

27 találat - [link]



> hasznos lesz?


Igen.

2016. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki ne hagyd már! Főleg, ha ingyen van.
2016. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol van ez a képzés? Írd le privátba. :D

Amúgy ja, én nagyon megszerettem a java-t előtte "harcoltam" ellene, mert a suliban is csak azt mondták hogy de rossz és c# a király, de hát nem tom, már ahhoz nem ülnék le kb.

2016. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SimkoL ***** válasza:
Tanulni mindig megéri. Nekem már semmi szükségem nem lenne rá - 10 éve nyugdíjas vagyok :) - de most kezdek elmerülni a Rust-ban - az Eiffel nem tetszett - A tudásod nem vehetik el tőled, soha nem tudod mikor veszed hasznát.
2016. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Piert ***** válasza:
Persze, hogy megeri. Ha melle meg kepezed magad SE-ben is, jol fogsz jarni. Halistennek java programozora mindig szukseg lesz.
2016. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!